-
−1%
Sausas šunų maistas, skirtas suaugusiems dideliems veislėms, sveriantiems 25-45 kg, su pagrindiniu paukštienos skoniu. Jis teikia sąnarių ir virškinimo sistemos palaikymą, turi 26% baltymų ir 17% riebalų, ir yra 4 kg maiše.
Sausas šunų maistas, skirtas suaugusiems dideliems veislėms, sveriantiems 25-45 kg, su pagrindiniu paukštienos skoniu. Jis teikia sąnarių ir virškinimo sistemos palaikymą, turi 26% baltymų ir 17% riebalų, ir yra 4 kg maiše.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Sausas šunų maistas, tinkantis suaugusiems didelių veislių šunims, sveriantiems 25-45 kg, su pagrindiniu paukštienos skoniu. Teikia sąnarių ir virškinimo sistemos palaikymą, turi 26% baltymų ir 17% riebalų, ir yra 4 kg maiše.
Ypatybės | |
|---|---|
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Specifiniai augintinio poreikiai | Sąnarių apsauga, Virškinimo trakto apsauga, Stiprūs ir sveiki kaulai |
| Be glitimo | Ne |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Papildomos ypatybės | Virškinimo palaikymas, Sąnarių palaikymas, Bendra sveikata |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be sojos | Ne |
| Šunų veislė | Visos didelių šunų veislės |
| Veislės dydis | Didelė veislė 25 - 45 kg |
| Svoris | 4 kg |
| Veterinarinė klasifikacija | Visavertis maistas |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 2 kg - 4.9 kg |
| Kategorija | Šunims |
| Be cukraus | Taip |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Pakuotės tipas | Maišas |
Mitybos faktai | |
| Baltymai | 26% |
| Riebalų kiekis | 17% |
| Bruto skaidulos | 1.6% |
| Bruto pelenai | 7.6% |
Įspėjimas dėl saugumo | |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubuo visada būtų švarus, kad būtų išvengta maisto užteršimo. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo normos pagal pakuotės instrukcijas. |