ROYAL CANIN vidutinio brandinimo sausas sausainis - šlapias šunų ėdalas - 410 g
ROYAL CANIN vidutinio brandinimo sausas sausainis - šlapias šunų ėdalas - 410 g





ROYAL CANIN vidutinio brandinimo sausas sausainis - šlapias šunų ėdalas - 410 g
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Veislės dydis | Vidutinės veislės 10–25 kg |
| Augintinio amžius | Vyresnysis |
| Papildomos funkcijos | Raumenų auginimas, Imuniteto palaikymas |
| Kategorija | Šuniui |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Svorio diapazonas | 201–499 g |
| Pagrindinis skonis | Mėsa |
| Produkto kategorija | Šlapias maistas |
| Pakuotės tipas | Gali |
| Be sojos | Taip |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Gyvybingumas, Stiprus imunitetas, Raumenų masės apsauga |
| Be cukraus | Taip |
| Be glitimo | Ne |
| Šunų veislė | Visų vidutinio dydžio šunų veislių |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Svoris | 410 g |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Veterinarinė klasifikacija | Pilnas pašaras |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje., Suvartoti iki galiojimo pabaigos datos., Neskirta vartoti žmonėms. |
| Drėgmės kiekis | 79,7% |
| Riebalų kiekis | 5,5% |
| Žali pelenai | 1,6% |
| Baltymai | 8,4% |
| Žalios skaidulos | 0,6% |