ROYAL CANIN VHN Dog Adult Small - dry dog food - 2kg
ROYAL CANIN VHN Dog Adult Small - dry dog food - 2kg
ROYAL CANIN VHN Dog Adult Small - dry dog food - 2kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dosage form | Solid |
| Gluten free | No |
| Package type | Sack |
| Weight | 2 kg |
| Pet specific needs | Teeth, Proper digestion |
| Sugar free | No data available |
| No artificial colours | Yes |
| Dog breed | Small dog breeds |
| Soy free | N |
| Main flavor | Poultry |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Category | For dog |
| Additional features | Digestive support |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Series | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Product category | Veterinary diet |
| Age of the pet | Adult |
| Warnings | Store in a dry and cool place., Ensure access to fresh water., Keep out of the reach of children. |
| Crude ash | 7.5% |
| Fat content | 16% |
| Protein | 25% |
| Crude fibres | 1.5% |