-
−4%
Royal Canin Pomeranian Adult - sausas maistas šunims - 3 kg
Royal Canin Pomeranian Adult - sausas maistas šunims - 3 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pakuotės tipas | Maišas, Maišas |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Daržovių |
| Šunų veislė | Pomeranijos špicas |
| Svoris | 3 kg |
| Produkto tipas | Sausas maistas |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Kategorija | Šuniui |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Be dirbtinių priedų | Nėra duomenų |
| Mangano kiekis | 54 mg/kg |
| Be laktozės | Nėra duomenų |
| Riebalų kiekis | 16% |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Baltymai | 26% |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Be glitimo | Nėra duomenų |
| Jodo kiekis | 4,1 mg/kg |
| Seleno kiekis | 0,09 mg/kg |
| Vario kiekis | 13 mg/kg |
| Žali pelenai | 5,4% |
| Geležies kiekis | 41 mg/kg |
| Žalios skaidulos | 1,6% |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas A, Vitaminas D3 |
| Be dirbtinių dažiklių | Nėra duomenų |