ROYAL CANIN Mini Sterilized - sausas maistas suaugusiems šunims, mažoms veislėms, po sterilizacijos - 1kg
ROYAL CANIN Mini Sterilized - sausas maistas suaugusiems šunims, mažoms veislėms, po sterilizacijos - 1kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Poveikis sveikatai | Dantų priežiūra |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas A, Vitaminas D3 |
| Veislės dydis | Labai mažas (< 4 kg), Mini (5–10 kg) |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Polinkis į antsvorį, Sterilizuota arba kastruota |
| Svoris | 1 kg |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Maltiečių kalba, Vakarų Škotijos baltasis terjeras, Miniatiūrinis špicas |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Kategorija | Šuniui |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Serija | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Papildomos funkcijos | Sterilizacija |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Žali pelenai | 5,4% |
| Baltymai | 30% |
| Geležies kiekis | 40 mg/kg |
| L-karnitino kiekis | 200 mg/kg |
| Žalios skaidulos | 6,6% |
| Seleno kiekis | 0,07 mg/kg |
| Vitamino D3 kiekis | 1000 TV/kg |
| Riebalų kiekis | 13% |
| Vario kiekis | 12 mg/kg |
| Cinko kiekis | 156 mg/kg |
| Mangano kiekis | 52 mg/kg |
| Vitamino A kiekis | 22000 TV/kg |
| Jodo kiekis | 4 mg/kg |