-
−2%
Royal Canin Mini Adult 8+ 8 kg vyresnio amžiaus paukštiena, ryžiai, daržovės
Royal Canin Mini Adult 8+ 8 kg vyresnio amžiaus paukštiena, ryžiai, daržovės
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas B5, Vitaminas B2, Vitaminas E, Vitaminas C, Vitaminas H (biotinas), Vitaminas B3, Vitaminas B6, Vitaminas A, Vitaminas B1, Vitaminas D3, Vitaminas B9 (folio rūgštis), Vitaminas B12 |
| Veislės dydis | Mini (5–10 kg) |
| Svoris | 8 kg |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata |
| Augintinio gyvenimo etapas | Vyresnysis |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Daržovių, Ryžiai, Paukštiena |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| „Royal Canin“ kuponai | Nuolaida 60 zl |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 5–9,9 kg |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Kategorija | Šuniui |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Maltiečių kalba, Džeko Raselo terjeras |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Užtikrinkite, kad šuns dubuo visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Kalcis | 0,82% |
| Natris | 0,3% |
| Kalio kiekis | 0,7% |
| Vitamino E kiekis | 600 mg/kg |
| Magnio kiekis | 0,13% |
| Žalios skaidulos | 1,5% |
| Vitamino B6 kiekis | 26,6 mg/kg |
| Žali pelenai | 4,7% |
| Seleno kiekis | 0,24 mg/kg |
| Tiamino (vitamino B1) kiekis | 4,2 mg/kg |
| Metabolizuojama energija (ME) | 3981 kcal/kg |
| Riboflavino (vitamino B2) kiekis | 3,9 mg/kg |
| Biotino kiekis | 2770 μg/kg |
| Cinko kiekis | 215 mg/kg |
| Vitamino C kiekis | 300 mg/kg |
| Mangano kiekis | 73 mg/kg |
| Geležies kiekis | 143 mg/kg |
| L-karnitino kiekis | 50 mg/kg |
| Folio rūgšties (vitamino B9) kiekis | 9 mg/kg |
| Riebalų kiekis | 16% |
| Vitamino B12 kiekis | 70 μg/kg |
| Baltymai | 27% |
| Vario kiekis | 15 mg/kg |
| Fosforas | 0,61% |
| Vitamino D3 kiekis | 1000 TV/kg |
| Niacino (vitamino B3) kiekis | 15,1 mg/kg |
| Taurino kiekis | 2100 mg/kg |
| Pantoteno rūgšties (vitamino B5) kiekis | 34,6 mg/kg |
| Jodo kiekis | 5,2 mg/kg |
| Vitamino A kiekis | 24000 TV/kg |