-
−3%
Royal Canin Maxi Puppy 15 kg Ryžiai, Daržovės
Royal Canin Maxi Puppy 15 kg Ryžiai, Daržovės
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Specifiniai augintinių poreikiai | Oda ir kailis |
| Augintinio gyvenimo etapas | Šuniukas |
| Svoris | 15 kg |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Daržovių, Ryžiai |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas E, Vitaminas D3 |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Veislės dydis | Maksimalus (26–44 kg) |
| Augintinio amžius | Jaunesnysis |
| Veislės dydis | Didelė veislė 25–45 kg |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Svorio diapazonas | 16–30 kg |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Kategorija | Šuniui |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Seleno kiekis | 0,08 mg/kg |
| Riebalų kiekis | 16% |
| Mangano kiekis | 59 mg/kg |
| Cinko kiekis | 140 mg/kg |
| Baltymai | 30% |
| Žali pelenai | 7,7% |
| Jodo kiekis | 4,5 mg/kg |
| Vario kiekis | 14 mg/kg |
| Žalios skaidulos | 2,6% |