ROYAL CANIN Maxi Ageing Loaf - šlapias šunų ėdalas - 410 g
ROYAL CANIN Maxi Ageing Loaf - šlapias šunų ėdalas - 410 g





ROYAL CANIN Maxi Ageing Loaf - šlapias šunų ėdalas - 410 g
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Be sojos | Taip |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Gyvybingumas, Raumenų masės apsauga, Stiprus imunitetas |
| Be cukraus | Taip |
| Šunų veislė | Visų didelių šunų veislių |
| Be glitimo | Ne |
| Pakuotės tipas | Gali |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Papildomos funkcijos | Palaikyti imunitetą, Raumenų auginimas |
| Svoris | 410 g |
| Svorio diapazonas | 201–499 g |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Augintinio amžius | Vyresnysis |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Pagrindinis skonis | Mėsa |
| Produkto kategorija | Šlapias maistas |
| Veislės dydis | Didelė veislė 25–45 kg |
| Veterinarinė klasifikacija | Pilnas pašaras |
| Kategorija | Šuniui |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje., Suvartoti iki galiojimo pabaigos datos., Neskirta vartoti žmonėms. |
| Riebalų kiekis | 5,2% |
| Drėgmės kiekis | 80% |
| Žali pelenai | 1,6% |
| Baltymai | 8,4% |
| Žalios skaidulos | 0,8% |