ROYAL CANIN Jorkšyro terjeras 8+ Sausas šunų maistas Paukštiena 1,5 kg
ROYAL CANIN Jorkšyro terjeras 8+ Sausas šunų maistas Paukštiena 1,5 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Augintinio gyvenimo etapas | Suaugusiems (vyresniems nei 8 metų) |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Šunų veislė | Jorkšyro terjeras |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Nepakankamas inkstų funkcionavimas, Tinkamas virškinimas, Pagerinti odos sveikatą, Oda ir kailis, Virškinamojo trakto apsauga |
| Svoris | 1,5 kg |
| Poveikis sveikatai | Inkstų sveikata |
| Pakuotės tipas | Maišas, Maišas |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Produkto tipas | Sausas maistas |
| Kategorija | Šuniui |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Papildomos funkcijos | Senjorams |
| Augintinio amžius | Vyresnysis |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Žali pelenai | 5,4% |
| Mangano kiekis | 55 mg/kg |
| Vario kiekis | 13 mg/kg |
| Baltymai | 29% |
| Vitamino D3 kiekis | 800 TV/kg |
| Geležies kiekis | 43 mg/kg |
| Riebalų kiekis | 18% |
| Seleno kiekis | 0,09 mg/kg |
| Žalios skaidulos | 2,9% |
| Jodo kiekis | 4,3 mg/kg |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas D3, Vitaminas A |
| Vitamino A kiekis | 29000 TV/kg |