ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care - sausas šunų maistas - 3 kg
ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care - sausas šunų maistas - 3 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Be sojos | N |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Be konservantų | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be glitimo | Ne |
| Be laktozės | Taip |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Svoris | 3 kg |
| Veislės dydis | Mažos šunų veislės (4–14 kg) |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Poveikis sveikatai | Tinkamas virškinimas |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Tinkamas virškinimas |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Produkto kategorija | Sausas maistas, Veterinarinė dieta |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Jorkšyro terjeras |
| Serija | ROYAL CANIN Care Nutrition, ROYAL CANIN veterinarinis maistas |
| Papildomos funkcijos | Virškinimo palaikymas |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Kategorija | Šuniui |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Žali pelenai | 6,1% |
| Riebalų kiekis | 22% |
| Baltymai | 30% |
| Žalios skaidulos | 1,8% |