-
−14%
ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - sausas maistas suaugusiems šunims - 3kg
ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - sausas maistas suaugusiems šunims - 3kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Specifiniai augintinių poreikiai | Dantys |
| Poveikis sveikatai | Dantų stiprinimas |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Veislės dydis | Mažas (iki 5 kg), Mini (5–10 kg) |
| Svoris | 3 kg |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Kategorija | Šuniui |
| Papildomos funkcijos | Dantų |
| Serija | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Kad maistas neužterštų, įsitikinkite, kad šuns dubuo visada švarus. |
| Be glitimo | Ne |
| Žalios skaidulos | 2,1% |
| Cinko kiekis | 128 mg/kg |
| Vitamino A kiekis | 15500 TV/kg |
| Seleno kiekis | 0,06 mg/kg |
| Riebalų kiekis | 16% |
| Žali pelenai | 6,9% |
| Baltymai | 23% |
| Vario kiekis | 12 mg/kg |
| Geležies kiekis | 39 mg/kg |
| Vitamino D3 kiekis | 1000 TV/kg |
| Mangano kiekis | 51 mg/kg |
| Jodo kiekis | 3,9 mg/kg |
| Pentanatrio trifosfatas (1 kg) | 3,5 g |
| Technologiniai priedai | Antioksidantai |
| Nuosėdinės kilmės klinoptilolitas (1 kg) | 10 g |