-
−3%
Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - sausas maistas suaugusiems šunims - 3kg
Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - sausas maistas suaugusiems šunims - 3kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Svoris | 3 kg |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Kukurūzai, Paukštiena |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Poveikis sveikatai | Oda ir kailis |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Veislės dydis | Mini (5–10 kg) |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas B6, Vitaminas B5, Vitaminas B12, Vitaminas B9 (folio rūgštis), Vitaminas B1, Vitaminas D3, Vitaminas A, Vitaminas C, Vitaminas H (biotinas), Vitaminas B3, Vitaminas B2, Vitaminas E |
| Šunų veislė | Vakarų Škotijos baltasis terjeras |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Kategorija | Šuniui |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Vakarų Škotijos baltasis terjeras |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Kad maistas neužterštų, įsitikinkite, kad šuns dubuo visada švarus. |
| Riebalų kiekis | 16% |
| Seleno kiekis | 0,41 mg/kg |
| Kalio kiekis | 0,7% |
| Vitamino C kiekis | 300 mg/kg |
| Riboflavino (vitamino B2) kiekis | 48,5 mg/kg |
| Pantoteno rūgšties (vitamino B5) kiekis | 144,9 mg/kg |
| Taurino kiekis | 2000 mg/kg |
| Vitamino E kiekis | 600 mg/kg |
| Mangano kiekis | 72 mg/kg |
| Kalcis | 0,78% |
| Fosforas | 0,65% |
| Biotino kiekis | 3070 μg/kg |
| Niacino (vitamino B3) kiekis | 481,9 mg/kg |
| Vitamino A kiekis | 31000 TV/kg |
| Natris | 0,4% |
| Baltymai | 21% |
| Žali pelenai | 6% |
| Vitamino B12 kiekis | 130 μg/kg |
| Vario kiekis | 10 mg/kg |
| Vitamino D3 kiekis | 800 TV/kg |
| Folio rūgšties (vitamino B9) kiekis | 13,6 mg/kg |
| Metabolizuojama energija (ME) | 3918 kcal/kg |
| Geležies kiekis | 215 mg/kg |
| Žalios skaidulos | 1,4% |
| Magnio kiekis | 0,07% |
| Cinko kiekis | 242 mg/kg |
| Tiamino (vitamino B1) kiekis | 26,9 mg/kg |
| Vitamino B6 kiekis | 75,6 mg/kg |
| Jodo kiekis | 5,9 mg/kg |