ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult sausas šunų maistas - 1,5 kg
ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult sausas šunų maistas - 1,5 kg








ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult sausas šunų maistas - 1,5 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Kategorija | Šuniui |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Svoris | 1,5 kg |
| Be konservantų | Ne |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Be glitimo | Taip |
| Poveikis sveikatai | Dantų priežiūra |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Be sojos | N |
| Veislės dydis | Labai mažas (< 4 kg) |
| Šunų veislė | Čihuahua |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Baltymai | 28% |
| Žali pelenai | 5% |
| Riebalų kiekis | 16% |
| Žalios skaidulos | 2,1% |