-
−1%
ROTHO Loft - indas skanėstams - 2,25 l -
ROTHO Loft - indas skanėstams - 2,25 l -
ROTHO Loft - indas skanėstams - 2,25 l -
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kategorija | Šuniui, Katėms |
| Produkto kategorija | Pašarų konteineris |
| Galima plauti indaplovėje | Taip |
| Medžiaga | Technopolimeras |
| Produkto spalva | Juoda, Skaidrus |
| Gylis | 150 mm |
| Svoris | 200 g |
| Ūgis | 96 mm |
| Svorio diapazonas | 201–499 g |
| Plotis | 200 mm |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas turėtų būti naudojamas pagal paskirtį. Reguliariai valykite gaminį, kad užtikrintumėte higieną. |