ROTHO Black - kraiko kaušelis
ROTHO Black - kraiko kaušelis
ROTHO Black - kraiko kaušelis
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Category | For cat |
| Material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Product category | Litter scoop |
| Depth | 50 mm |
| Weight | 100 g |
| Width | 125 mm |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Height | 240 mm |