-
−1%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Žmogiškas ir efektyvus pelėkautas, skirtas pelėms gaudyti, pagamintas iš patvaraus ir saugaus technopolimero.
Savybės | |
|---|---|
| Saugus gyvūnams | Taip |
| Produkto tipas | Pelėkautas |
| Kategorija | Pelėms ir žiurkėms, graužikams |
| Medžiaga | Technopolimeras |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Produkto spalva | Įvairių spalvų |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Pelė |
Svoris ir matmenys | |
| Produkto matmenys | 60 × 45 × 170 mm |
| Svoris | 850 g |
Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |