CANYON garsiakalbis BSP-8 10W juodas
CANYON garsiakalbis BSP-8 10W juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Naujasis nešiojamasis belaidis garsiakalbis „Canyon“ pasiruošęs paleisti jūsų visų laikų mėgstamiausius kūrinius. 10 vatų galios įrenginys – tai kelioninio dydžio jėgainė. Apvalios formos, kompaktiškas dydis ir tvarkinga maža rankenėlė paverčia jį puikiu kompanionu kelionėje ar vakarėlyje su draugais kaime! RGB foninis apšvietimas viršuje atrodys nuostabiai sutemus, o atkūrimo valdymo mygtukus lengvai rasite ten pat. Mėgaukitės muzika iki 3 valandų būdami prisijungę prie „Bluetooth“ ryšio, o išsikrovus baterijai – tiesiog prijunkite garsiakalbį beveik bet kokiu C tipo laidu. Be to, kaip medijos šaltinį galite naudoti AUX, USB arba „MicroSD“ atminties kortelę. Mes tikrai rekomenduojame naudoti „Bluetooth“ – kas gali būti geriau nei akimirksniu perjungti grojaraščius? Ryšys išlieka stabilus iki 10 metrų atstumu nuo garsiakalbio. Įsigykite raudonos, pilkos arba juodos spalvos BSP-8 garsiakalbį – jūsų nuotykiams reikia garso takelio.
Savybės:
| Rinkodaros modelio pavadinimas | BSP-8 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON garsiakalbis BSP-8 10W juodas |
| Sistemos tipas | Nešiojamasis garsiakalbis |
| Sistemos komponentai | 1 garsiakalbis |
| Išėjimo galia | 10 W |
| Įmontuoti įrenginiai | Kortelių skaitytuvas |
| Garsiakalbio funkcijos | RGB šviesa Integruota nešiojimo kilpa Galingas bosas |
| „Bluetooth“ | „Bluetooth 5.2“ |
| TWS režimas | Taip |
| Ryšio parinktys | „Bluetooth“ TF kortelė PAGALBA USB |
| Gylis | 110 mm |
| Ūgis | 110 mm |
| Plotis | 135 mm |
| Nominalus svoris | 0,57 kg |
| Įtrauktas laidas | USB C tipo laidas |
| Kabelio ilgis | 0,5 m |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Pridedama dokumentacija | Greito paleidimo vadovas Garantinė kortelė |
| Maitinimo įrenginio vieta | Išorinis |
| Maitinimo šaltinis | USB sąsaja |
| Maitinimo prievado kiekis | 1 |
| Maitinimo prievado jungties tipas | USB-C |
| Baterijų technologija | Polimeras |
| Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas | 3 val. |
| Baterijos srovės talpa | 1800 mAh |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 111 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 112 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 163 mm |
| Svoris | 0,679 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485010027 |
| Spalvotos dėžutės matmenys (mm) | 112 x 163 x 111 mm |
| Vienos pakuotės bruto svoris (kg) | 0,679 kg |
| Dėžutės svoris (kg) | 11,36 kg |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 30 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 480 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 940 x 1425 x 1080 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 48 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 768 |
| Padėklo matmenys (jūra) | 940 x 2190 x 1080 mm |