-
−8%
Bose Sub1 - aktyvus bosinis modulis
Bose Sub1 - aktyvus bosinis modulis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Stiprintuvo klasė | D |
| Produkto spalva | Juoda |
| RMS vardinė galia | 480 W |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Svoris | 15,5 kg |
| Plotis | 260 mm |
| Ūgis | 533 mm |
| Gylis | 529 mm |
| Pakuotės turinys | 1 „SubMatch“ laidas, Krepšys, Garsiakalbis x 1 |
| Submatch Through | Taip |
| Atitikties įvestis | 1 |
| XLR kombinuoti įėjimai | 2 |
| XLR išėjimas | 2 |
| USB C tipo prievadų kiekis | 1 |
| maksimalus garso slėgio lygis | 124,6 dB |
| Žemųjų dažnių filtras | Taip |
| Kryžminimo dažnis | 200 Hz |
| Ausinių dažnis | 32–250 Hz |
| Aukšto dažnio filtras | Taip |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio tipas | Aktyvus žemųjų dažnių garsiakalbis |
| Įspėjimai | Venkite naudoti gaminį ilgą laiką labai dideliu garsumu. Nelaikykite gaminio ilgalaikėje drėgmėje. Prieš atlikdami bet kokius techninės priežiūros ar remonto darbus, atjunkite gaminį nuo maitinimo šaltinio. |