-
−8%
„Bose L1 Pro 8“ – nešiojama linijinė garso sistema su „Bluetooth“ funkcija
„Bose L1 Pro 8“ – nešiojama linijinė garso sistema su „Bluetooth“ funkcija
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriaus lemputė | Taip |
| Valdymas | Mygtukai, rankenėlė |
| Stiprintuvo klasė | D |
| Svoris | 17,4 kg |
| Gylis | 456 mm |
| Ūgis | 2000 mm |
| Plotis | 317 mm |
| Pakuotės turinys | Krepšys, 1 garsiakalbis, Maitinimo kabelis |
| Garso efektai | Taip, EQ, Aidėjimas |
| „Bluetooth“ | Taip |
| AUX įvestis | Taip |
| USB C tipo prievadų kiekis | 1 |
| 6,35 mm TRS išvestis | 1 |
| Fantominis maitinimo šaltinis | Taip |
| XLR kombinuoti įėjimai | 2 |
| „ToneMatch“ įvestis | 1 |
| XLR išėjimas | 1 |
| Ausinių dažnis | 33–18000 Hz |
| maksimalus garso slėgio lygis | 118 dB |
| Vidutinių dažnių garsiakalbio RMS galia | 60 W |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio RMS galia | 240 W |
| Vamzdynų skaičius | 3 |
| Kryžminimo dažnis | 200 Hz |
| Aukšto dažnio filtras | Taip |
| Žemųjų dažnių filtras | Taip |
| Medžiaga | Polipropilenas, Plienas, ABS |
| Įspėjimai | Nelaikykite gaminio ilgalaikėje drėgmėje. Venkite naudoti gaminį ilgą laiką labai dideliu garsumu. Prieš atlikdami bet kokius techninės priežiūros ar remonto darbus, atjunkite gaminį nuo maitinimo šaltinio. |