- Prekė sandėlyje
-
−1%
„Bose L1 Pro 16“ – nešiojama linijinė garso sistema su „Bluetooth“ funkcija
„Bose L1 Pro 16“ – nešiojama linijinė garso sistema su „Bluetooth“ funkcija
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| LED indicator light | Y |
| Control | Buttons, knob |
| Amplifier class | D |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black |
| Height | 2011 mm |
| Depth | 456 mm |
| Weight | 23 kg |
| Width | 355 mm |
| Package contents | SubMatch cable x 1, Speaker x 1, Bag |
| Sound effects | Reverberation, EQ, Yes |
| 1/4" (6.35 mm) TRS output | 1 |
| XLR combo inputs | 2 |
| Phantom power supply | Yes |
| ToneMatch Input | 1 |
| XLR out | 1 |
| AUX in | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| max SPL | 124 dB |
| Woofer RMS power | 1000 W |
| RMS power of the midrange speaker | 250 W |
| Number of pipelines | 2 |
| Subwoofer type | Active subwoofer |
| Low pass filter | Yes |
| High pass filter | Yes |
| Crossover frequency | 200 Hz |
| Headphone frequency | 31 - 18000 Hz |
| Warnings | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Do not expose the product to prolonged moisture. |