1400 W išėjimo galia su integruota FM radijo funkcija.
1400 W išėjimo galia su integruota FM radijo funkcija.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
1400 W išėjimo galia su FM radijo funkcija.
Dizainas | |
|---|---|
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Nešimo rankena(-os) | Taip |
| Garso reguliatorius | Rankenėlė |
| Produkto spalva | Juoda |
Galia | |
| USB įkrovimas | Taip |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 572 mm |
| Gylis | 228 mm |
| Plotis | 228 mm |
| Svoris | 3.03 kg |
Veikimas | |
| FM radijas | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Nuotoliniu būdu valdomas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | MP3 |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
Pakavimo duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Pakavimo turinys | |
| Nuotolinio valdymo pultas įtrauktas | Taip |
| Mikrofonas įtrauktas | Taip |
Garso savybės | |
| RMS nominali galia | 50 W |
| Dažnių diapazonas | 100 - 20000 Hz |
Prievadai ir sąsajos | |
| USB įkrovimo prievadas | Taip |
| AUX įėjimas | Taip |
| Ryšio technologija | Belaidis |
Kitos savybės | |
| Tunerio patobulinimai | Automatinis derinimas |
Garsiakalbiai | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |