Blitzwolf BW-WA4 30W 4000mAh Bluetooth garsiakalbis
Blitzwolf BW-WA4 30W 4000mAh Bluetooth garsiakalbis
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Jūsų mėgstamiausia muzika gali būti ten, kur norite. Įrenginys pasižymi kompaktišku dizainu ir atsparumu vandeniui, todėl galite jį be rūpesčių pasiimti į kelionę į kalnus, sodo vakarėlį ir pan. Įspūdingą garsą užtikrina DSP lustas ir 30 vatų galia. BW-WA4 našumą taip pat galite pritaikyti naudodami ekvalaizerį. Garsiakalbį galite prijungti prie kito įrenginio naudodami „Bluetooth 5.0“ arba prievadus: AUX ir TF. Patvari baterija leidžia dirbti iki 20 valandų, o įkrausite jį maždaug per 3 valandas. Be to, yra balso valdymas ir galimybė vienu metu susieti du garsiakalbius, kad būtų dar patogiau.
„BlitzWolf“ garsiakalbis turi 30 vatų galią, todėl užtikrina puikią garso kokybę. Dėl to galite mėgautis sodriais, detaliais ir giliais bosais. BW-WA4 našumą taip pat galima pritaikyti naudojant garso ekvalaizerį. Norėdami gauti geresnių rezultatų, galite vienu metu susieti 2 garsiakalbius.
Dar didesnei naudojimo laisvei BW-WA4 siūlo keletą prijungimo galimybių. Garsiakalbis palaiko „Bluetooth 5.0“, kad signalas būtų greitai ir stabiliai perduodamas. Taip pat galite naudoti AUX prievadą pasirinktam įrenginiui prijungti arba muzikai leisti naudodami TF atminties kortelę.
Pasiimkite „BlitzWolf“ garsiakalbį į pikniką ar sodo vakarėlį – kur tik panorėsite. Įrenginys turi patvarią 4000 mAh bateriją, kuri leidžia klausytis muzikos iki 20 valandų. Be to, jis yra atsparus vandeniui pagal IPX6 standartą, todėl galite jį naudoti nesijaudindami dėl pažeidimų.
Dar vienas BW-WA4 garsiakalbio privalumas – integruotas mikrofonas, todėl galite naudoti balso asistentą. Įrenginys veikia su „Siri“ ir „Google Assistant“. Jums nebereikia griebtis telefono, kad įjungtumėte atkūrimą – tereikia paprastos balso komandos.
Lengvas ir kompaktiškas garsiakalbio dizainas leidžia jį patogiai laikyti. Jį galite sėkmingai susidėti kuprinėje ar rankinėje. Silikoninė apdaila neleidžia garsiakalbiui išslysti iš rankų. Taip pat galite prie jo pritvirtinti virvelę, naudodami specialią skylutę. Be to, patogų valdymą užtikrina viršuje esantys mygtukai. Jų pagalba, pavyzdžiui, galite reguliuoti garsumą, sustabdyti atkūrimą arba nustatyti ekvalaizerį.
| Gamintojas | BlitzWolf |
|---|---|
| Modelis | BW-WA4 |
| Spalva | Juoda |
| Svoris | Maždaug 689 g |
| Matmenys | 215 x 55 x 68 mm |
| Galia | 30 W |
| Mikrofonas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Palaikomi garso profiliai | HSP/HFP/A2DP/AVRCP |
| Perdavimo diapazonas | 10 metrų |
| Varža | 4Ω±15% |
| Dažnio atsakas | 80 Hz–18 000 Hz |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Įkrovimo laikas | Maždaug 3 valandos |
| Veikimo laikas | Muzikos atkūrimo laikas: 6 val. (50 % garsumo); pokalbių laikas: 20 val. (70 % garsumo) |
| Įėjimo įtampa | 5 V / 2,1 A |
| Atsparumas vandeniui | IPX6 |
| Įkrovimo prievadas | C tipo |
| Gamintojas | BliTZWOlF |
| Spalva | sidabras |
| Išėjimo galia (W) | 30 |
| Grynasis svoris | 943 g. |
| Dėžutės ilgis | 23,00 cm. |
| Dėžutės plotis | 9,50 cm. |
| Dėžutės aukštis | 8,50 cm. |
| Bendras svoris | 930 g. |
| Informacija apie duomenų generavimą | https://dataact.innpro.pl/blitzwolf/5907489608206 |