Blaupunkt MS20BK mikrosistema su Bluetooth
Blaupunkt MS20BK mikrosistema su Bluetooth
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED foninis apšvietimas | Ne |
| Integruotas ekranas | LED |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto dizainas | Kubas |
| Produkto tipas | Mikro Hi-Fi sistema |
| Garsumo valdymas | Mygtukai |
| Nešimo rankena(-os) | Ne |
| Kelių kodų nuotolinio valdymo pultas | Taip |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Maitinimo įtampa | 100–240 V |
| Gylis | 290 mm |
| Svoris | 6,83 kg |
| Plotis | 269 mm |
| Ūgis | 626 mm |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 32 GB |
| FM dažnių diapazonas | 87,5–108 MHz |
| Ekvalaizeris pritaikomas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Karaokė | Ne |
| FM radijas | Taip |
| Tiesioginis USB atkūrimas | Taip |
| Iš anksto nustatytų stočių kiekis | 40 |
| Paprastas poravimas | Taip |
| Palaikomi eksporto garso formatai | WAV MP3, FLAC WMA |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Naudojimo instrukcija / Naudojimo instrukcija | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | Taip |
| Maksimali galia | 120 W |
| RMS vardinė galia | 2 x 20 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| USB jungties tipas | USB A tipo |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| „Bluetooth“ diapazonas | 10 metrų |
| USB jungtis | Taip |
| Garso RCA įėjimai | 2 |
| AUX įvestis | Taip |
| CD grotuvas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |