Blaupunkt KR14BT - virtuvės radijas
Blaupunkt KR14BT - virtuvės radijas











Blaupunkt KR14BT - virtuvės radijas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Radijo tipas | Nešiojamas |
| Produkto spalva | Pilka |
| FM radijas | Taip |
| Tipas | Radijas |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Orkaitės valdymo tipas | Mygtukai, Rankenėlė |
| Baterijos tipas | 2 AA baterijos |
| Maitinimo šaltinis | Maitinimas iš tinklo / Baterijos |
| Plotis | 260 mm |
| Ūgis | 50 mm |
| Svoris | 780 g |
| Gylis | 145 mm |
| Ekrano tipas | LED |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS išėjimo galia (maks.) | 2 x 0,8 W |