BLAUPUNKT BS50BK aktyvios lentynos kolonėlės
BLAUPUNKT BS50BK aktyvios lentynos kolonėlės





BLAUPUNKT BS50BK aktyvios lentynos kolonėlės
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dabartinis | 1,5 A |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Varža | 4 Ω |
| Švino kabelio ilgis | 2 m |
| Plotis | 150 mm |
| Gylis | 168 mm |
| Svoris | 4,1 kg |
| Ūgis | 223 mm |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tonų valdymas | Taip |
| RMS vardinė galia | 2 x 25 W |
| Signalo ir triukšmo santykis (SNR) | ≥85 dB |
| Ausinių dažnis | 45–20000 Hz |
| RCA įvestis | 1 |
| HDMI (ARC) | 1 |
| Optinė įvestis | Taip |
| Aukštųjų dažnių garsiakalbio skersmuo | 3,17 cm (1,25 colio) |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio skersmuo | 10,2 cm |
| Įspėjimai | Prieš atlikdami bet kokius techninės priežiūros ar remonto darbus, atjunkite gaminį nuo maitinimo šaltinio. Venkite naudoti gaminį ilgą laiką labai dideliu garsumu. Neleiskite gaminiui ilgai būti drėgmei. |