Blaupunkt BB31LED Digital 6 W juoda, pilka
Blaupunkt BB31LED Digital 6 W juoda, pilka
Blaupunkt BB31LED Digital 6 W juoda, pilka
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| MP3 atkūrimas | Taip |
| Tiesioginis USB atkūrimas | Taip |
| Baterijos įtampa | 1,5 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Palaikomų baterijų skaičius | 6 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Ūgis | 138 mm |
| Plotis | 390 mm |
| Svoris | 2,02 kg |
| Gylis | 228 mm |
| Kiekis | 1 |
| Rankinis | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Mėlyna |
| Foninio apšvietimo ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LCD |
| Atkūrimo režimai | Žaisti, Toliau, Stop |
| Palaikomi diskų tipai | Kompaktinis diskas |
| Disko įdėjimo tipas | Viršuje |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Linijinis įėjimas | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 6 W |
| Palaikomos radijo dažnių juostos | FM |
| Iš anksto nustatytų stočių kiekis | 40 |
| Kasečių grotuvas | Ne |