Blaupunkt BB18BK CD grotuvas Nešiojamas CD grotuvas
Blaupunkt BB18BK CD grotuvas Nešiojamas CD grotuvas
Blaupunkt BB18BK CD grotuvas Nešiojamas CD grotuvas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| MP3 atkūrimas | Taip |
| Produkto spalva | Raudona |
| Žadintuvas | Taip |
| CD keitiklis | Ne |
| Palaikomų baterijų skaičius | 6 |
| Kintamosios srovės adapterio dažnis | 50 Hz |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė, Baterija |
| Kintamosios srovės adapterio įėjimo įtampa | 230 V |
| Garsumo valdymas | Rotacinis |
| Ūgis | 128 mm |
| Svoris | 1,27 kg |
| Gylis | 230 mm |
| Plotis | 298 mm |
| Kiekis | 1 |
| Palaikomi garso formatai | WMA, MP3 |
| AUX įvestis | Taip |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Palaikomos radijo dažnių juostos | FM |
| Antenų kiekis | 1 |