Blaupunkt BB16PK CD/MP3 grotuvas
Blaupunkt BB16PK CD/MP3 grotuvas
Blaupunkt BB16PK CD/MP3 grotuvas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įrenginio tipas | Nešiojamas CD grotuvas |
| Produkto spalva | Rožinė |
| Tiesioginis USB atkūrimas | Taip |
| Kasečių grotuvas | Taip |
| MP3 atkūrimas | Taip |
| CD keitiklis | Ne |
| Palaikomų baterijų skaičius | 6 |
| Kintamosios srovės adapterio dažnis | 50 Hz |
| Baterijos tipas | R20 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė, akumuliatorius |
| Kintamosios srovės adapterio įėjimo įtampa | 230 V |
| Garsumo valdymas | Mygtukai |
| Ūgis | 140 mm |
| Svoris | 1,68 kg |
| Gylis | 213 mm |
| Plotis | 286 mm |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| Kiekis | 1 |
| Naudojimo instrukcija / Naudojimo instrukcija | Taip |
| Palaikomi garso formatai | WMA, MP3 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| AUX įvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 3,4 W |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 1 |
| Iš anksto nustatytų stočių kiekis | 40 |
| Palaikomos radijo dažnių juostos | FM |