- Nauja
-
−1%
Belaidės ausinės su atspariu vandeniui dizainu ir iki 28 valandų baterijos veikimo laiku su įkrovimo dėklu. Jos turi Bluetooth 5.4 ryšį, du mikrofonus ir yra suderinamos su Google Assistant ir Apple Siri.
Belaidės ausinės su atspariu vandeniui dizainu ir iki 28 valandų baterijos veikimo laiku su įkrovimo dėklu. Jos turi Bluetooth 5.4 ryšį, du mikrofonus ir yra suderinamos su Google Assistant ir Apple Siri.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Belaidės ausinės su vandeniui atspariu dizainu ir iki 28 valandų baterijos veikimo laiku su įkrovimo dėklu. Jos turi Bluetooth 5.4 ryšį, dvigubi mikrofonai ir yra suderinamos su Google Assistant ir Apple Siri.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Belaidės Ausinės |
| Prekės Ženklas | Buxton |
| Modelis | BTW4600 |
Specifikacijos | |
| Matmenys (Ausinėms) | 61.3 mm x 44.9 mm x 26.2 mm (P x A x G) |
| Svoris (Ausinėms) | 7.4 g (2 x 3.7 g) |
| Svoris (Įkrovimo Dėklui) | 35.6 g |
| Spalva | Pilka |
| Valdymo Tipas | Mygtukai |
| IP Klasė | IPX6 |
| Nešiojimo Stilius | In-ear |
Garso | |
| Dažnių Diapazonas | 20 - 20000 Hz |
| Impedansas | 32 Ω |
| Jautrumas | 96 dB +/- 3 dB |
| Garsiakalbio Skersmuo | 10 mm |
Ryšys | |
| Bluetooth Versija | 5.4 BLE |
| Maksimalus Veikimo Atstumas | 10 m |
| Bluetooth Profiliai | A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.7, HSP v1.2 |
Baterija | |
| Nuolatinio Grojimo Laikas | 7 valandos |
| Pokalbių Laikas | 8 valandos |
| Bendras Grojimo Laikas (su Įkrovimo Dėklu) | 28 valandos |
| Įkrovimo Laikas (Dėklui) | 1.5 valandos |
Mikrofonas | |
| Mikrofonų Skaičius | 2 |
| Mikrofono Tipas | Įmontuotas |
Įspėjimas dėl Saugumo | |
| Laikykite produktą vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite arti šilumos ar ugnies šaltinių. Reguliariai tikrinkite baterijų būklę, kad išvengtumėte nuotėkio. | |