Behringer C210 – modulinė aktyvi viešojo informavimo sistema
Behringer C210 – modulinė aktyvi viešojo informavimo sistema


Behringer C210 – modulinė aktyvi viešojo informavimo sistema
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tipas | Atskirai stovinti viešojo adresavimo (PA) sistema |
| Produkto spalva | Juoda |
| Plotis | 330 mm |
| Svoris | 13,9 kg |
| Gylis | 439 mm |
| Ūgis | 138,4 cm |
| Ekrano tipas | LCD |
| maksimalus garso slėgio lygis | 106 dB |
| Ausinių dažnis | 55–17000 Hz |
| RMS vardinė galia | 200 W |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Suderinamos atminties kortelės | MMC, SD |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Kombinuoti įėjimai XLR/TRS 1/4 colio (6,35 mm) | 1 |
| XLR išėjimas | 1 |
| 6,35 mm (1,4 colio) įvestis | 2 |
| „Bluetooth“ versija | 4.2 |
| Reikalingas USB | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 5 |
| Aukštųjų dažnių garsiakalbio skersmuo (imperiniai matai) | 6,35 cm (2,5 colio) |
| Žemųjų dažnių garsiakalbių skaičius | 1 |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio skersmuo | 20,3 cm (8") |
| Aukštųjų dažnių garsiakalbių skaičius | 4 |