-
−1%
2 viename kompiuterio garsiakalbis, garso juosta, kompiuterio RGB LED foninis apšvietimas, stereo, žaidimai, USB, 2 x 3W, AUX, 3,5 mm
2 viename kompiuterio garsiakalbis, garso juosta, kompiuterio RGB LED foninis apšvietimas, stereo, žaidimai, USB, 2 x 3W, AUX, 3,5 mm


















2 viename kompiuterio garsiakalbis, garso juosta, kompiuterio RGB LED foninis apšvietimas, stereo, žaidimai, USB, 2 x 3W, AUX, 3,5 mm
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Ūgis | 385 mm |
| Plotis | 105 mm |
| Gylis | 85 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rekomenduojamas naudojimas | Kompiuteris |
| Garsumo valdymas | Ant laido |
| RMS vardinė galia | 3 W |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| „Bluetooth“ | Ne |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Garsiakalbių išdėstymas | Stalviršis / knygų lentyna |
| Vairuotojų skaičius | 2 |
| Įspėjimai | Saugokite prietaisą nuo drėgmės ar vandens. Neardykite įrenginio – kyla elektros smūgio pavojus. Išmeskite pagal vietinius elektroninės įrangos reikalavimus. |