Himawari 188L yra kreminės spalvos nešiojamojo kompiuterio kuprinė, skirta 14 colių nešiojamiesiems kompiuteriams, turinti dvi pagrindines skyrius ir devynis organizacinius kišenes. Pagaminta iš vandeniui atsparaus nailono ir sverianti 0,68 kg, ji užtikrina patvarumą ir komfortą su reguliuojamais diržais.
Himawari 188L yra kreminės spalvos nešiojamojo kompiuterio kuprinė, skirta 14 colių nešiojamiesiems kompiuteriams, turinti dvi pagrindines skyrius ir devynis organizacinius kišenes. Pagaminta iš vandeniui atsparaus nailono ir sverianti 0,68 kg, ji užtikrina patvarumą ir komfortą su reguliuojamais diržais.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Himawari 188L yra šviesiai ruda nešiojamojo kompiuterio kuprinė, skirta nešiojamiesiems kompiuteriams iki 14 colių. Ji turi dvi pagrindines compartments ir devynis kišenes organizavimui. Pagaminta iš vandeniui atsparaus nailono, sverianti 0.68 kg, ji užtikrina patvarumą ir komfortą su reguliuojamais diržais.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Nešiojamojo kompiuterio kuprinė |
| Prekės ženklas | Himawari |
| Modelis | 188L-1 |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 39 x 28 x 15 cm (P x A x G) |
| Svoris | 0.68 kg |
| Spalva | Šviesiai ruda |
| Medžiaga | Nailonas, Poliesteris, Cinko lydinys, Oda |
Techniniai duomenys | |
| Talpa | 16 L |
| Vandeniui atsparus | Taip |
| Kamerų skaičius | 2 |
| Kišenėlių skaičius | 9 |
| Suderinami nešiojamieji kompiuteriai | Maks. 34 x 24 cm |
| Užsegimo tipas | Užtrauktukas |
Saugaus naudojimo įspėjimas | |
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir ilgaamžiškumą. | |