- Prekė sandėlyje
Tenba Axis v2 16L MultiCam Black yra fotoaparato kuprinė, skirta 1-2 veidrodiniams arba beveidrodiniams fotoaparatams su 4-6 objektyvais ir iki 11 colių planšetei. Ji pasižymi saugiu galiniu įėjimu, oro srauto diržu patogumui ir paslėpta kišene Bluetooth sekikliui.
Tenba Axis v2 16L MultiCam Black yra fotoaparato kuprinė, skirta 1-2 veidrodiniams arba beveidrodiniams fotoaparatams su 4-6 objektyvais ir iki 11 colių planšetei. Ji pasižymi saugiu galiniu įėjimu, oro srauto diržu patogumui ir paslėpta kišene Bluetooth sekikliui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Tenba Axis v2 16L MultiCam Black yra fotoaparato kuprinė, skirta laikyti 1-2 beveik veidrodinius arba DSLR fotoaparatus su 4-6 objektyvais, taip pat planšetinį kompiuterį iki 11 colių. Ji turi saugų galinį įėjimą, oro srautą užtikrinančią sistemą patogumui ir paslėptą kišenę Bluetooth sekimo įrenginiams.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Fotoaparato kuprinė |
| Prekės ženklas | Tenba |
| Modelis | Axis v2 16L MultiCam Black |
Specifikacijos | |
| Išoriniai matmenys | 25W x 47H x 20D cm (10W x 18.5H x 8D in) |
| Vidiniai matmenys | 23W x 43H x 13D cm (9W x 17H x 5.25D in) |
| Svoris | 1.3 kg (2.8 lb) |
| Fotoaparato talpa | 1-2 beveik veidrodiniai arba DSLR fotoaparatai su 4-6 objektyvais (iki 300mm 2.8) |
| Planšetinio kompiuterio talpa | Telpa planšetiniai kompiuteriai iki 11 colių (28 cm) |
| Drone suderinamumas | Telpa DJI Mavic ir kiti kompaktiški dronai |
Techniniai duomenys | |
| Prieigos tipas | Saugus galinis įėjimas |
| Diržo tipas | Oro srauto sistema su dviem krūtinės diržais |
| MOLLE diržas | Atspindintis MOLLE diržas plėtrai |
Papildoma informacija | |
| Paslėpta kišenė | Suderinama su Bluetooth sekimo įrenginiais (AirTag, Tile) |
| Saugos įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |