- Nauja
- Prekė sandėlyje
PGYTECH OnePro Ultralight 30L kuprinė yra lengva kamera kuprinė, skirta lauko fotografijai. Ji turi kalnų laipiojimo lygio pakabos sistemą, kelis skyrius tvarkingam daiktų laikymui ir greitą prieigą prie fotoaparatų įrangos.
PGYTECH OnePro Ultralight 30L kuprinė yra lengva kamera kuprinė, skirta lauko fotografijai. Ji turi kalnų laipiojimo lygio pakabos sistemą, kelis skyrius tvarkingam daiktų laikymui ir greitą prieigą prie fotoaparatų įrangos.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
PGYTECH OnePro Ultralight kuprinė 30L yra lengva fotoaparato kuprinė, skirta lauko fotografijai. Ji turi kalnų laipiojimo lygio pakabos sistemą, kelis skyrius organizuotam daiktų laikymui ir greitą prieigą prie fotoaparato įrangos.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Fotoaparato Kuprinė |
| Prekės Ženklas | PGYTECH |
| Modelis | OnePro Ultralight Kuprinė 30L |
Specifikacijos | |
| Išoriniai Išmatavimai | 550 x 335 x 145 mm (P x A x G) |
| Svoris | 1.45 kg |
| Medžiaga | 100% Nailonas |
| Temperatūros Diapazonas | 20°C ~ 40°C |
Techniniai Duomenys | |
| Pakabos Sistema | AerisFrame pakabos sistema |
| Prieigos Tipas | 180° visiškai prieinama atidarymo sistema |
| Greito Prieigos Skyrius | Kairysis šoninis skyrius |
| Laikymo Galimybės | Kengūros stiliaus išplėtimo kišenė, reguliuojami skyrikliai |
Papildoma Informacija | |
| Orui Pralaidumo Ypatybės | Plūduriuojanti nugaros panelė oro cirkuliacijai |
| Reguliuojamos Ypatybės | Reguliuojamas nugaros ilgis, paminkštintos petnešos |
| Saugaus Naudojimo Įspėjimas | Naudokite produktą pagal jo numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą. |