F Stop DuraDiamond Tilopa Cypress yra tvirta fotoaparato kuprinė, turinti 50 litrų talpą, skirta fotografams, kurie turi nešti kelis įrankius. Ji pasižymi pagerintu atsparumu oro sąlygoms, patobulintomis organizavimo kišenėmis ir paminkštinta nešiojamojo kompiuterio kišene patogumui.
F Stop DuraDiamond Tilopa Cypress yra tvirta fotoaparato kuprinė, turinti 50 litrų talpą, skirta fotografams, kurie turi nešti kelis įrankius. Ji pasižymi pagerintu atsparumu oro sąlygoms, patobulintomis organizavimo kišenėmis ir paminkštinta nešiojamojo kompiuterio kišene patogumui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
F Stop DuraDiamond Tilopa Cypress yra tvirtas fotoaparato kuprinė su 50 litrų talpa, skirta fotografams, kurie turi nešti kelis įrenginius. Ji pasižymi pagerintu atsparumu oro sąlygoms, patobulintomis organizavimo kišenėmis ir paminkštintu nešiojamojo kompiuterio skyriumi patogumui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Fotoaparato kuprinė |
| Prekės ženklas | F Stop |
| Modelis | DuraDiamond Tilopa Cypress |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 59.7 cm × 35.6 cm × 30.5 cm (A × P × G) |
| Svoris | 2.2 kg (5.0 lbs) (tuščia) |
| Talpa | 50 litrai |
| Spalva | Cypress |
| Medžiaga | DuraDiamond™ audinys |
| Kaklo ilgis | 39.5 cm |
Techniniai duomenys | |
| Petnešos | BLOOM™ putos |
| Rėmas | Vidinis aliuminio rėmas |
| Atsparumas oro sąlygoms | Pagerintas su oro nepralaidžiais užtrauktukais ir suvirintomis siūlėmis |
Papildoma informacija | |
| Sandėliavimo ypatybės |
|
| Saugos įspėjimas | Naudokite produktą pagal paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir funkcionalumą. |