- Nauja
- Prekė sandėlyje
Telesin apsauginis dėklas, sukurtas Insta360 Ace Pro ir Ace Pro 2, pagamintas iš lėktuvų klasės aliuminio ir silikono, užtikrinančio patvarumą ir komfortą. Jame yra patogus užrakto mygtukas, kelios tvirtinimo galimybės ir atminties kortelės lizdas papildomai funkcionalumui.
Telesin apsauginis dėklas, sukurtas Insta360 Ace Pro ir Ace Pro 2, pagamintas iš lėktuvų klasės aliuminio ir silikono, užtikrinančio patvarumą ir komfortą. Jame yra patogus užrakto mygtukas, kelios tvirtinimo galimybės ir atminties kortelės lizdas papildomai funkcionalumui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Telesin apsauginis krepšys sukurtas Insta360 Ace Pro ir Ace Pro 2, pagamintas iš lėktuvų klasės aliuminio ir silikono, užtikrinančio patvarumą ir komfortą. Jame yra patogus užrakto mygtukas, kelios tvirtinimo galimybės ir atminties kortelės lizdas papildomai funkcionalumui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Apsauginis Krepšys |
| Prekės Ženklas | Telesin |
| Modelis | S6-FMS-31-TIS |
Specifikacijos | |
| Medžiaga | Aliuminio lydinys, silikonas |
| Matmenys | 112,71 × 69,63 × 54,79 mm |
| Svoris | 216 g |
| Suderinamumas | Insta360 Ace Pro / Ace Pro 2 |
Techniniai Duomenys | |
| Užrakto Mygtukas | Sūpyninis mygtukas greitam įrašymui |
| Tvirtinimo Galimybės | 1/4" sriegis, Cold Shoe tvirtinimas priedams |
Įtraukti Priedai | |
| Įtraukti Daiktai |
|