- Prekė sandėlyje
-
−1%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
būti unikaliam šviesa ir spalvomis
Aukščiausios kokybės analoginis fotoaparatas su įmontuotais LED žibintais, kurie apšviečiami tiesiai ant fotojuostos ir sukuria unikalias INSTAX MINI nuotraukas.
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | instax.com/mini99/lt/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,15 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,165 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,08 |
| Modelis | INSTAX MINI 99 |
| Objektyvo duomenys | Ištraukiamas objektyvas, 2 komponentai, 2 elementai, f = 60 mm, 1:12,7 |
| Žibintuvėlis | Įmontuotas |
| Baterija | Įkraunamas ličio jonų akumuliatorius |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | 103,5 × 117,5 × 60,0 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00198 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,34 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,71 kg |