Fujifilm PRF-39 Apsauginis Filtras sukurtas apsaugoti fotoaparato objektyvus nuo įbrėžimų ir dulkių. Jo skersmuo yra 39 mm, o svoris - apie 10 gramų.
Fujifilm PRF-39 Apsauginis Filtras sukurtas apsaugoti fotoaparato objektyvus nuo įbrėžimų ir dulkių. Jo skersmuo yra 39 mm, o svoris - apie 10 gramų.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
Fujifilm PRF-39 apsauginis filtras sukurtas apsaugoti fotoaparato objektyvus nuo įbrėžimų ir dulkių. Jo skersmuo yra 39mm, o svoris apie 10 gramų.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Fotoaparato Objektyvo Apsauginis Filtras |
| Prekės Ženklas | Fujifilm |
| Modelis | PRF-39 |
Specifikacijos | |
| Skersmuo | 39 mm |
| Svoris | 10 g |
| Suderinamumas | Fujifilm XF60mm ir XF27mm objektyvai |
Techniniai Duomenys | |
| Matmenys | 70 × 70 × 20 mm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
Papildoma Informacija | |
| Ypatybės |
|
| Saugaus Naudojimo Įspėjimas | Naudokite produktą pagal paskirtį, kad užtikrintumėte optimalų veikimą ir saugumą. |