MK EFTR RSS Rainbow Star Drop in Filter yra sukurtas Nikon Z tipo kameroms ir EF serijos objektyvams. Jis palaiko automatinį fokusavimą ir diafragmą, maksimalus skersmuo yra 73 mm, o ilgis - 28,7 mm.
MK EFTR RSS Rainbow Star Drop in Filter yra sukurtas Nikon Z tipo kameroms ir EF serijos objektyvams. Jis palaiko automatinį fokusavimą ir diafragmą, maksimalus skersmuo yra 73 mm, o ilgis - 28,7 mm.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
MK EFTR RSS Rainbow Star Drop In Filter yra sukurtas naudoti su Nikon Z tipo kameromis ir EF serijos objektyvais. Jis palaiko automatinį fokusavimą ir automatinį diafragmą, maksimalus skersmuo yra 73 mm, o ilgis - 28,7 mm.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Drop-in kameros filtras |
| Suderinami objektyvai | EF (EF S) serijos objektyvai |
| Suderinamos kameros | Nikon Z tipo kameros |
| Automatinio fokusavimo palaikymas | Taip |
| Automatinio diafragmos palaikymas | Taip |
Specifikacijos | |
| Maksimalus skersmuo | 73 mm |
| Ilgis | 28,7 mm |
| Pakuotės dydis | 88 x 65 x 88 mm |
| Grynasis svoris | 117 g (0.26 lb) |
Papildoma informacija | |
| Drop-in filtro dizainas | Taip |