Fujifilm PRF-52 apsauginis filtras yra 52 mm filtras, skirtas apsaugoti fotoaparato objektyvus nuo dulkių, įbrėžimų ir drėgmės. Jis yra suderinamas su Fujifilm XF18mm ir XF35mm objektyvais.
Fujifilm PRF-52 apsauginis filtras yra 52 mm filtras, skirtas apsaugoti fotoaparato objektyvus nuo dulkių, įbrėžimų ir drėgmės. Jis yra suderinamas su Fujifilm XF18mm ir XF35mm objektyvais.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
Fujifilm PRF-52 Apsauginis Filtras yra 52mm filtras, sukurtas apsaugoti fotoaparato objektyvus nuo dulkių, įbrėžimų ir drėgmės. Jis suderinamas su Fujifilm XF18mm ir XF35mm objektyvais.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Apsauginis Filtras |
| Prekės Ženklas | Fujifilm |
| Modelis | PRF-52 |
Specifikacijos | |
| Skersmuo | 52 mm |
| Svoris | 50 g |
| Matmenys | 70 × 70 × 20 mm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
| Medžiaga | Optinis Stiklas |
Suderinamumas | |
| Suderinami Objektyvai | Fujifilm XF18mm, XF35mm |
Papildoma Informacija | |
| Apsauga | Apsaugo nuo įbrėžimų, dulkių ir drėgmės. |