Fujifilm PRF-49S apsauginis filtras yra 49 mm filtras, sukurtas apsaugoti Fujifilm X100S kamerų objektyvus. Jo svoris yra apie 100 gramų, o matmenys - 70 mm x 70 mm x 20 mm.
Fujifilm PRF-49S apsauginis filtras yra 49 mm filtras, sukurtas apsaugoti Fujifilm X100S kamerų objektyvus. Jo svoris yra apie 100 gramų, o matmenys - 70 mm x 70 mm x 20 mm.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
Fujifilm PRF-49S Apsauginis Filtras yra 49mm filtras, sukurtas apsaugoti Fujifilm X100S fotoaparatų objektyvą. Jo svoris yra maždaug 100 gramų, o matmenys 70mm x 70mm x 20mm.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Apsauginis Filtras |
| Prekės Ženklas | Fujifilm |
| Modelis | PRF-49S |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 70 × 70 × 20 mm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
| Svoris | 100 g |
| Filtras | 49 mm |
Techniniai Duomenys | |
| Medžiaga | Stiklas |
| Padengimas | Daugiasluoksnis |
Papildoma Informacija | |
| Ypatybės |
|
| Įspėjimas Dėl Saugumo | Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte optimalų našumą. |