Fujifilm PRF-49 apsauginis filtras yra 49 mm filtras, sukurtas apsaugoti fotoaparato objektyvus nuo įbrėžimų ir dulkių. Jis yra suderinamas su XF16mmF2.8, X100F ir X100V fotoaparatų modeliais.
Fujifilm PRF-49 apsauginis filtras yra 49 mm filtras, sukurtas apsaugoti fotoaparato objektyvus nuo įbrėžimų ir dulkių. Jis yra suderinamas su XF16mmF2.8, X100F ir X100V fotoaparatų modeliais.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
Fujifilm PRF-49 Apsauginis Filtras yra 49mm filtras, sukurtas apsaugoti fotoaparato objektyvus nuo įbrėžimų ir dulkių. Jis suderinamas su XF16mmF2.8, X100F ir X100V fotoaparatų modeliais.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Apsauginis Filtras |
| Prekės Ženklas | Fujifilm |
| Modelis | PRF-49 |
Specifikacijos | |
| Skersmuo | 49 mm |
| Svoris | 80 g |
| Matmenys | 70 × 70 × 20 mm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
Suderinamumas | |
| Suderinami Modeliai | XF16mmF2.8, X100F, X100V |
Papildoma Informacija | |
| Apsaugos Ypatybės | Apsaugo objektyvą nuo įbrėžimų, dulkių ir drėgmės |