-
−16%
Freewell 82mm magnetinis kintamo ND filtrų sistema suteikia tikslų šviesos valdymą su kintamais ND filtrais, kurių diapazonas yra nuo 2 iki 9 sustojimų, taip pat papildomais filtrais akinimo mažinimui ir meniniams efektams. Magnetinė konstrukcija leidžia greitai ir lengvai keisti filtrus, kas padidina patogumą fotografuojant.
Freewell 82mm magnetinis kintamo ND filtrų sistema suteikia tikslų šviesos valdymą su kintamais ND filtrais, kurių diapazonas yra nuo 2 iki 9 sustojimų, taip pat papildomais filtrais akinimo mažinimui ir meniniams efektams. Magnetinė konstrukcija leidžia greitai ir lengvai keisti filtrus, kas padidina patogumą fotografuojant.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Freewell 82 mm magnetinis kintamasis ND filtrų sistema leidžia tiksliai valdyti šviesą su kintamais ND filtrais, kurių diapazonas yra nuo 2 iki 9 žingsnių, taip pat papildomais filtrais, skirtais atspindžių mažinimui ir meniniams efektams. Magnetinė konstrukcija užtikrina greitą ir lengvą filtrų keitimą, didinant patogumą fotografuojant.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Magnetinis kintamasis ND filtrų sistema |
| Prekės ženklas | Freewell |
| Modelis | FW-82-MAGVND |
Specifikacijos | |
| Filtrų sriegio dydis | 58 mm / 62 mm / 67 mm / 72 mm / 77 mm / 82 mm / 95 mm |
| Išorinis skersmuo | 75 mm / 79.05 mm / 84 mm / 89 mm / 93.03 mm / 95 mm / 110.5 mm |
| Storis | 9.66 mm / 9.75 mm / 9.68 mm / 9.62 mm / 9.65 mm / 9.62 mm / 9.98 mm |
| Svoris | 56 g / 60 g / 66 g / 73 g / 77 g / 77 g / 104 g |
Įtraukti priedai | |
| Įtraukti filtrai | VND2-5/CPL, VND6-9/ND32-CPL, VND bazinis filtras, MISTXVND bazinis filtras |
| Kiti priedai | Magnetinis žiedas, apsauginis objektyvo dangtelis, mikropluošto šluostė, apsauginis dėklas |
Saugos įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |