-
−6%
Electrolux E3RWAF01 yra juodas filtras, skirtas naudoti šaldytuvuose. Jis sveria 20 g ir yra suderinamas su Electrolux prekės ženklo prietaisais.
Electrolux E3RWAF01 yra juodas filtras, skirtas naudoti šaldytuvuose. Jis sveria 20 g ir yra suderinamas su Electrolux prekės ženklo prietaisais.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Electrolux E3RWAF01 yra juodas filtras, skirtas naudoti šaldytuvuose. Jo svoris yra 20 g, ir jis yra suderinamas su Electrolux prekės ženklo prietaisais.
Ypatybės | |
|---|---|
| Kiekis | 1 |
| Tipas | Filtras |
| Prekės ženklo suderinamumas | Electrolux |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tinkamas naudoti | Šaldytuvui |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Svoris | 20 g |
Pakuotės Duomenys | |
| Pakuotės svoris | 30 g |
| Pakuotės gylis | 105 mm |
| Pakuotės plotis | 145 mm |
| Pakuotės aukštis | 20 mm |