„Philips Lumea Prestige BRI940/00“ plaukų šalinimo prietaisas, intensyviai pulsuojanti šviesa (IPL), baltas
„Philips Lumea Prestige BRI940/00“ plaukų šalinimo prietaisas, intensyviai pulsuojanti šviesa (IPL), baltas








„Philips Lumea Prestige BRI940/00“ plaukų šalinimo prietaisas, intensyviai pulsuojanti šviesa (IPL), baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Ultraviolet (UV) filter | Yes |
| Product colour | White |
| Hair removal technology | Intense pulsed light (IPL) |
| Full leg treatment time | 8.5 min |
| Underarm treatment time | 2.5 min |
| Body attachment | Yes |
| Bikini line treatment time | 2 min |
| Skin tone sensor | Yes |
| Number of modes | 5 |
| Power source | AC |
| AC adapter output voltage | 19,5 / 4000mA |
| AC adapter output current | 4 A |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter included | Yes |
| Manual | Yes |
| Storage pouch | Yes |