- Prekė sandėlyje
„Philips Lumea Advanced SC1998/00“ plaukų šalinimo prietaisas, intensyviai pulsuojanti šviesa (IPL), dramblio kaulo spalvos
„Philips Lumea Advanced SC1998/00“ plaukų šalinimo prietaisas, intensyviai pulsuojanti šviesa (IPL), dramblio kaulo spalvos
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 17*
d. d.
| Corded use | Yes |
| Number of light energy settings | 5 |
| Precision (face) attachment area | 2 cm² |
| Skin tone sensor | Yes |
| Product colour | Ivory |
| Number of intensity levels | 5 |
| Full leg treatment time | 15 min |
| Underarm treatment time | 2.5 min |
| Ultraviolet (UV) filter | Yes |
| Face areas | Cheeks, Upper lip, Chin |
| Face areas treatment time | 2 min |
| Adjustable intensity | Yes |
| Body areas | Bikini, Abdomen, Inner upper arms |
| Precision (face) attachment | Yes |
| Body attachment area | 4 cm² |
| Hair removal technology | Intense pulsed light (IPL) |
| Easy to use | Yes |
| Bikini line treatment time | 4 min |
| Body attachment | Yes |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage | 24 / 1 500 mA |
| AC input frequency | 100-240 V |
| Battery type | AAA |
| Power source | AC |
| Storage pouch | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Adapter included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Cleaning cloth | Yes |
| Warnings | Store in a dry place away from water., Do not use the epilator if it is damaged or has a broken casing., Avoid contact of the epilator with eyes or sensitive skin areas. |