- Prekė sandėlyje
Philips Lumea Advanced SC1994/00 lengvas plaukų šalinimo priemonė Intensyvi impulsinė šviesa (IPL) rožinė, balta
Philips Lumea Advanced SC1994/00 lengvas plaukų šalinimo priemonė Intensyvi impulsinė šviesa (IPL) rožinė, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Body areas | Inner upper arms, Chest, Bikini, Outer upper arms |
| Body attachment | Yes |
| Hair removal technology | Intense pulsed light (IPL) |
| Product colour | Pink, White |
| Ultraviolet (UV) filter | Yes |
| Underarm treatment time | 2.5 min |
| Bikini line treatment time | 4 min |
| Body attachment area | 4 cm² |
| Precision (face) attachment | No |
| Skin tone sensor | No |
| Full leg treatment time | 15 min |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 100-240 V |
| AC adapter output voltage | 24 В/1500 мА |
| Cleaning cloth | Yes |
| Warnings | Store in a dry place away from water., Avoid contact of the epilator with eyes or sensitive skin areas., Do not use the epilator if it is damaged or has a broken casing. |