- Nauja
Zelmer ZCK8024 elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W juodas, permatomas
Zelmer ZCK8024 elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W juodas, permatomas



Zelmer ZCK8024 elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W juodas, permatomas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Keep warm function | No |
| Housing material | Glass, Stainless steel |
| Control type | Buttons |
| Product colour | Translucent, White, Black |
| Boil-dry protection | Yes |
| Filtering | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Adjustable thermostat | No |
| Concealed heating element | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Power | 2200 W |
| Power source | AC |
| Depth | 220 mm |
| Height | 240 mm |
| Width | 190 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cord storage | Yes |
| Illumination | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | Yes |
| Indication light | Yes |
| 360° rotational base | Yes |