-
−1%
Vandens šildytuvas MAESTRO MR-080N 750W 4.5L
Vandens šildytuvas MAESTRO MR-080N 750W 4.5L
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Valdymo tipas | Mygtukai, lietimui jautrūs |
| Detektoriaus tipas | Palieskite |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Vandens bako talpa | 4,5 l |
| Siurblio tipas | Rankinis, Elektrinis |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas, plastikas |
| Galia | 750 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Gylis | 285 mm |
| Ūgis | 358 mm |
| Plotis | 198 mm |
| Laido ilgis | 1,1 m |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Įmontuotas vandens siurblys | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |