- Prekė sandėlyje
Titanum TKK102S Elektrinis virdulys 1.8L 1800W Sidabras
Titanum TKK102S Elektrinis virdulys 1.8L 1800W Sidabras




Titanum TKK102S Elektrinis virdulys 1.8L 1800W Sidabras
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Stainless steel |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| Adjustable thermostat | No |
| On/off switch | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Power | 1800 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Cordless | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Lid opening type | Button |